تلفنبانک بانک ملی ایران، ۱۰۰ گردش آخر حساب سیبا را ارائه می دهد

یکشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۸۴

سیستم تلفنبانک سیبای بانک ملی ایران ، ۱۰۰ تراکنش آخر حساب سیبای مشتریان را ارائه می دهد.مشتریان برای استــفاده از سیــستم تـــلفــن بانـــک سیـبـای بانــک مــلی ایـران مــی توانند با شمــاره تـلفـن هــای۹۰۰ و ۲۲۲۶۶۸۰۰ -۰۲۱ تماس برقرار کنند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از روابط عمومی بانک ملی، این سیستم دارای قابلیت هایی نظیر امکان پرداخت قبوض خدماتی، اطلاع رسانی لحظه ای از موجودی، اطلاعات مربوط به ۱۰۰ گردش آخر حساب، اطلاع از وضعیت چک های صادره، امکان تغییر رمز، دریافت صورت حساب از طریق دورنگار و مسدود نمودن ملی کارت در صورت مفقود شدن آن می باشد.

مشتریان می توانند پس از اخذ رمز دوم (دریافت رمز دوم از طریق دستگاه خودپرداز) برای پرداخت قبوض خدماتی از طریق شماره تلفن ۲۲۲۶۶۹۰۰-۰۲۱ با ورود شناسه قبض و شناسه پرداخت از خدمات تلفنبانک سیبای بانک ملی ایران استفاده کنند که در حال حاضر این خدمت صرفاً در استان تهران ارائه می شود.

همچنین کلیه مشتریان بانک در سراسر کشور می توانند از طریق تلفنبانک سیبا با استفاده از رمز دوم و با شماره تلفن۲۲۲۶۶۸۰۰ -۰۲۱ از موجودی و گردش های مالی خود مطلع شوند.

ارائه خدمات سیستم تلفنبانک سیبای بانک ملی ایران در راستای توسعه بانکداری الکترونیکی و تسهیل امور بانکی مشتریان صورت می پذیرد.

کلمات کلیدی:  , , ,

مطالب مرتبط

نظرات (۰)

بخش ارسال نظر بسته مي باشد

عناوین جدید پایگاه فناوری اطلاعات ایران
سایر عناوین تصادفی از این سرفصل
آخرین دیدگاه ها
ابر کلمات جستجو شده
برترین کلمات جستجوشده در پایگاه