کمپانی T-Mobile گوشی Lumia 900 را برای فروش در آلمان انبار نمی کند

شنبه, ۳ تیر, ۱۳۹۱

به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Macnn، کمپانی T-Mobile در آلمان اعلام کرده است که از این پس گوشی Lumia 900 نوکیا را برای فروش در انبارهای خود ذخیره نمی کند.

یکی از اعضای تیم پشتیبانی کمپانی T-Mobile در پستی که منتشر کرده گفته مهمترین دلیل این کار عدم ارائه آپدیت برای این گوشی از سوی نوکیا است و مشتریانی که میدانند در آینده ای نزدیک خبری از نسخه های آپدیت نرم افزارهای خود دریافت نمی کنند سرخورده شده و رغبتی به خرید Lumia 900 پیدا نمی کنند.

سایت خبری Unwired در این زمینه با شرکت Deutsche Telekom که نماینده T-Mobile در آلمان محسوب می شود تماس گرفته است و گفته در حالی که این یک بیانیه رسمی از طرف کمپانی T-Mobile نیست اما در آن دلایلی نه چندان قانع کننده برای قرار گرفتن این گوشی در لیست سیاه T-Mobile بیان شده است.

در ماه آوریل سایت Microsoft Evangelist Nuno Silva گزارش داد که تمام گوشی های ویندوزی از جمله گوشی های نسل اول در آینده سیستم عامل وینندوز ۸ را دریافت خواهند کرد.

دو روز پس از انتشار این بیانیه کمپانی T-Mobile اعلام کرد که اشتباهی صورت گرفته و دلیل این کار عدم سازگاری با برنامه های کاربردی متنوع و مختلف است نه ارائه نسخه های به روز و آپدیت.

هنوز نمی توان تاثیر انتشار نسخه آینده ویندوز یعنی ویندوز ۸ را بر روی گوشی های نسل اول و دوم ویندوز پیش بینی کرد پس منتظر می مانیم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

کلمات کلیدی:  ,

مطالب مرتبط

نظرات (۰)

بخش ارسال نظر بسته مي باشد

تبلیغات
آخرين مطالب اضافه شده
سایر عناوین
آخرین دیدگاه ها
ابر کلمات جستجو شده
دسترسی سریع