کمپانی T-Mobile گوشی Lumia 900 را برای فروش در آلمان انبار نمی کند

شنبه, ۳ تیر, ۱۳۹۱

به گزارش سرویس موبایل پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Macnn، کمپانی T-Mobile در آلمان اعلام کرده است که از این پس گوشی Lumia 900 نوکیا را برای فروش در انبارهای خود ذخیره نمی کند.

یکی از اعضای تیم پشتیبانی کمپانی T-Mobile در پستی که منتشر کرده گفته مهمترین دلیل این کار عدم ارائه آپدیت برای این گوشی از سوی نوکیا است و مشتریانی که میدانند در آینده ای نزدیک خبری از نسخه های آپدیت نرم افزارهای خود دریافت نمی کنند سرخورده شده و رغبتی به خرید Lumia 900 پیدا نمی کنند.

سایت خبری Unwired در این زمینه با شرکت Deutsche Telekom که نماینده T-Mobile در آلمان محسوب می شود تماس گرفته است و گفته در حالی که این یک بیانیه رسمی از طرف کمپانی T-Mobile نیست اما در آن دلایلی نه چندان قانع کننده برای قرار گرفتن این گوشی در لیست سیاه T-Mobile بیان شده است.

در ماه آوریل سایت Microsoft Evangelist Nuno Silva گزارش داد که تمام گوشی های ویندوزی از جمله گوشی های نسل اول در آینده سیستم عامل وینندوز ۸ را دریافت خواهند کرد.

دو روز پس از انتشار این بیانیه کمپانی T-Mobile اعلام کرد که اشتباهی صورت گرفته و دلیل این کار عدم سازگاری با برنامه های کاربردی متنوع و مختلف است نه ارائه نسخه های به روز و آپدیت.

هنوز نمی توان تاثیر انتشار نسخه آینده ویندوز یعنی ویندوز ۸ را بر روی گوشی های نسل اول و دوم ویندوز پیش بینی کرد پس منتظر می مانیم تا ببینیم در آینده چه پیش خواهد آمد.

کلمات کلیدی:  ,

مطالب مرتبط

نظرات (۰)

بخش ارسال نظر بسته مي باشد

عناوین جدید پایگاه فناوری اطلاعات ایران
سایر عناوین تصادفی از این سرفصل
آخرین دیدگاه ها
ابر کلمات جستجو شده
برترین کلمات جستجوشده در پایگاه